Ürün Özellikleri

Açıklama : Mutfağınızı değiştirecek, sunumlarınıza renk ve lezzet katacak olan ahşap kesme/sunum tahtalarımız tamamen doğal ahşaptan üretilmekte olup boya, cila gibi hiçbir sağlığa zararlı madde içermemektedir. Tüm sunumlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Ürün Hakkında : Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz.
Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir.
Tek parçadan imal edilmiştir.
Her ürünümüz benzersizdir, eşi yoktur.
Tahtanız naturel zeytinyağı ile yağlanmıştır. Gıda ile temasa uygundur.
Yıkanmaz, sadece nemli bir bezle silinmelidir.
Tahtanızın ömrünü uzatmak için, 15 günde bir zeytinyağına batırılmış yumuşak bir bezle tahtanızı silmeniz yeterli olacaktır. Deterjanla temizlemeyiniz.
Ayda 1 kere üzerine tuz serperek, kullandığınız yarım limonun içi ile silip, 15 dakika bekledikten sonra durulayıp kurularsanız, tahtanızı dezenfekte etmiş olursunuz.
Ölçü : 40cm * 26cm
Ahşap Kalınlığı : 2cm
Ahşap Cinsi : Ladin

Teslimat

Ürün kargo ile gönderilir. Pazar günleri ve resmi tatiller hariç olmak üzere saat, 14.00’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir. Diğer durumlarda ürün; satın alma işlemini takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  

Tüm kargolar (İstanbul içi ve dışı dahil) tamamen ücretsizdir. Ürünlerimiz olası tüm kargo hasarlarına karşı koşulsuz garantilidir.

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması PAYTR altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Menü