Ürün Özellikleri

Açıklama : Küçük dokunuşlar, büyük fark yaratır. PTA Wooden Concept ® dekoratif ürünleri ile ahşabın dokusunu ve inceliğini evlerinize taşıyoruz.
Ölçü : En: 120 cm, Boy: 100 cm, Derinlik: 20 cm
Ahşap Cinsi : Ladin

Teslimat

Ürünümüz tek parçadır. Kurulum gerektirmez. Ürün kargo ile gönderilir. Pazar günleri ve resmi tatiller hariç olmak üzere saat, 14.00’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir. Diğer durumlarda ürün; satın alma işlemini takip eden ilk iş günü kargoya verilir.  

Tüm kargolar (İstanbul içi ve dışı dahil) tamamen ücretsizdir. Ürünlerimiz olası tüm kargo hasarlarına karşı koşulsuz garantilidir.

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması PAYTR altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Menü