Ürün Özellikleri

Açıklama : Televizyon karşısında geçen saatler günün en keyifli zaman dilimi! RETRO TV Sehpası evdeki keyfine eşlik ederken, ahşabın en sıcak tonuyla da içini ısıtacak.
Ahşap Kalınlığı : 4,8 cm
Tabla Malzemesi : Doğal Ahşap
Raf Malzemesi : Doğal Ahşap
Ayak Malzemesi : Elektrostatik boyalı metal profildir.
Ağaç Cinsi : Fırınlanmış Amerikan Ladin
Ölçüler :
Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
TV sehpası 150 cm 40 cm 55 cm

Teslimat ve Kurulum

Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz seninle iletişime geçer ve müsait olduğun gün için teslimatı planlar.
Ürün tek parça olarak teslim edilir. Kurulum gerektirmez.
Tüm teslimatlarımız (İstanbul içi ve dışı dahil) tamamen ücretsizdir.

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.
3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması PAYTR altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.
Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle ptawoodenshop.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.
Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Menü