Ürün Özellikleri

Açıklama : Tüm ahşap masalarımız ham ağaçtan yani kütükten üretilir. Kütükler üretime girmeden önce fırınlanarak nem ve acı sudan arındırılır. Nem seviyesi %10’un altına düşünce imalata hazır hale gelir. Ürünlerimiz fırınlı ağaçlardan üretildiği için dönme ve çatlama yapmaz.
Tabla Malzemesi : Doğal Ahşap
Tabla Kalınlığı : 4,8 cm
Ayak Malzemesi : Elektrostatik boyalı metal profildir.
Ağaç Cinsi : Fırınlanmış Amerikan Ladin
Ölçüler :
Kişi Sayısı En Boy Yükseklik
2-4 KİŞİLİK 60 cm 120 cm 75 cm
4-6 KİŞİLİK 75 cm 150 cm 75 cm
4-6 KİŞİLİK 80 cm 160 cm 75 cm
6-8 KİŞİLİK 90cm 180 cm 75 cm
8-10 KİŞİLİK 100 cm 200 cm 75 cm

Sizlerle birlikte tasarım yaparak ihtiyacınıza ve alanlarınıza uygun modelleri; dilediğiniz ölçüde keyifle üretebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Teslimat ve Kurulum

Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz seninle iletişime geçer ve müsait olduğun gün için teslimatı planlar.
Ürün tek parça olarak teslim edilir. Kurulum gerektirmez.
Tüm teslimatlarımız (İstanbul içi ve dışı dahil) tamamen ücretsizdir.

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.
3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması PAYTR altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.
Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle ptawoodenshop.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.
Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Menü